Japanujo L2TP/IPSec Senpaga VPN

Foliumu 485 senpagajn L2TP/IPSec VPN-servilojn en Japanujo por Windows, Mac, Android kaj iPhone. Komparu servilojn por trovi la plej bonan senpagan L2TP/IPSec VPN-on.

Lando Gastiganta nomo Protokoloj Klaku por detaloj
Japanujo 1.66.34.248
Japanujo 219.100.37.100
Japanujo 1.66.33.47
Japanujo 121.85.207.103
Japanujo 122.208.247.53
Japanujo 58.70.34.247
Japanujo 182.165.45.14
Japanujo 119.229.178.187
Japanujo 1.66.33.139
Japanujo 219.100.37.123
Japanujo 1.66.34.174
Japanujo 1.66.34.16
Japanujo 153.206.238.85
Japanujo 1.66.34.121
Japanujo 1.66.34.237
Japanujo 157.120.13.45
Japanujo 1.66.34.201
Japanujo 1.66.34.116
Japanujo 1.66.33.49
Japanujo 219.100.37.126