Japanujo L2TP/IPSec Senpaga VPN

Foliumu 485 senpagajn L2TP/IPSec VPN-servilojn en Japanujo por Windows, Mac, Android kaj iPhone. Komparu servilojn por trovi la plej bonan senpagan L2TP/IPSec VPN-on.

Lando Gastiganta nomo Protokoloj Klaku por detaloj
Japanujo 175.132.25.201
Japanujo 1.66.34.120
Japanujo 180.147.114.2
Japanujo 180.145.194.119
Japanujo 164.70.84.181
Japanujo 58.188.112.90
Japanujo 119.229.82.243
Japanujo 14.3.19.184
Japanujo 219.100.37.95
Japanujo 182.166.68.118
Japanujo 219.100.37.166
Japanujo 180.146.0.117
Japanujo 1.66.34.21
Japanujo 128.27.29.249
Japanujo 219.100.37.200
Japanujo 182.165.95.53
Japanujo 157.120.13.212
Japanujo 182.165.240.14
Japanujo 1.66.34.54
Japanujo 219.100.37.115