Taylaand SSTP VPN lacag la'aan ah

Taylaand: Baadh 2000 server oo SSTP VPN bilaash ah oo loogu talagalay Windows, Mac, Android iyo iPhone. Isbarbar dhig serverrada si aad u hesho SSTP VPN-ka bilaashka ah ee ugu fiican.

Dalka Magaca martida loo yahay Borotokoollo Guji si aad u aragto faahfaahin
Taylaand 124.120.126.21
Taylaand 49.228.58.14
Taylaand 58.136.58.108
Taylaand 184.82.92.131
Taylaand 110.77.179.57
Taylaand 49.228.31.44
Taylaand 58.136.203.190
Taylaand 125.24.162.220
Taylaand 171.7.85.206
Taylaand 171.96.191.135
Taylaand 58.136.84.77
Taylaand 171.7.91.32
Taylaand 184.82.249.80
Taylaand 58.136.112.203
Taylaand 1.2.210.30
Taylaand 58.136.26.186
Taylaand 58.136.50.111
Taylaand 115.87.213.52
Taylaand 184.82.220.137
Taylaand 184.82.215.164