Taylaand SSTP VPN lacag la'aan ah

Taylaand: Baadh 2000 server oo SSTP VPN bilaash ah oo loogu talagalay Windows, Mac, Android iyo iPhone. Isbarbar dhig serverrada si aad u hesho SSTP VPN-ka bilaashka ah ee ugu fiican.

Dalka Magaca martida loo yahay Borotokoollo Guji si aad u aragto faahfaahin
Taylaand 58.136.177.161
Taylaand 58.136.62.25
Taylaand 1.4.166.21
Taylaand 223.206.52.254
Taylaand 58.136.253.250
Taylaand 58.136.234.76
Taylaand 49.228.173.22
Taylaand 171.5.129.227
Taylaand 124.122.89.221
Taylaand 184.82.221.247
Taylaand 171.7.99.14
Taylaand 171.6.29.60
Taylaand 171.4.70.33
Taylaand 183.89.202.17
Taylaand 223.205.189.239
Taylaand 223.206.44.75
Taylaand 171.5.169.126
Taylaand 110.77.163.148
Taylaand 110.77.164.74
Taylaand 49.228.31.243