Taylaand SSTP VPN lacag la'aan ah

Taylaand: Baadh 2000 server oo SSTP VPN bilaash ah oo loogu talagalay Windows, Mac, Android iyo iPhone. Isbarbar dhig serverrada si aad u hesho SSTP VPN-ka bilaashka ah ee ugu fiican.

Dalka Magaca martida loo yahay Borotokoollo Guji si aad u aragto faahfaahin
Taylaand 171.7.64.85
Taylaand 159.192.247.176
Taylaand 171.6.149.238
Taylaand 171.6.80.237
Taylaand 184.82.88.145
Taylaand 110.77.199.185
Taylaand 113.53.81.90
Taylaand 27.145.188.104
Taylaand 184.82.113.55
Taylaand 58.136.238.133
Taylaand 101.108.251.199
Taylaand 101.108.4.245
Taylaand 49.48.130.104
Taylaand 180.180.138.134
Taylaand 1.0.251.250
Taylaand 113.53.98.135
Taylaand 58.136.35.39
Taylaand 124.122.81.241
Taylaand 1.2.209.151
Taylaand 49.49.62.155