Jabaan L2TP/IPSec VPN lacag la'aan ah

Jabaan: Baadh 485 server oo L2TP/IPSec VPN bilaash ah oo loogu talagalay Windows, Mac, Android iyo iPhone. Isbarbar dhig serverrada si aad u hesho L2TP/IPSec VPN-ka bilaashka ah ee ugu fiican.

Dalka Magaca martida loo yahay Borotokoollo Guji si aad u aragto faahfaahin
Jabaan 14.3.232.119
Jabaan 219.100.37.172
Jabaan 14.3.233.162
Jabaan 1.66.34.200
Jabaan 118.27.75.34
Jabaan 14.3.226.55
Jabaan 219.100.37.53
Jabaan 1.66.34.119
Jabaan 14.3.236.228
Jabaan 1.66.33.45
Jabaan 133.218.39.105
Jabaan 1.66.34.236
Jabaan 116.80.74.140
Jabaan 14.3.229.143
Jabaan 14.3.224.159
Jabaan 14.3.238.191
Jabaan 121.104.177.123
Jabaan 220.100.102.163
Jabaan 14.3.238.89
Jabaan 1.66.33.210