Korweeshiya SSL VPN lacag la'aan ah

Korweeshiya: Baadh 112 server oo SSL VPN bilaash ah oo loogu talagalay Windows, Mac, Android iyo iPhone. Isbarbar dhig serverrada si aad u hesho SSL VPN-ka bilaashka ah ee ugu fiican.

Dalka Magaca martida loo yahay Borotokoollo Guji si aad u aragto faahfaahin
Korweeshiya 83.131.176.50
Korweeshiya 45.9.168.138
Korweeshiya 78.1.72.117
Korweeshiya 89.172.162.139
Korweeshiya 89.172.237.197
Korweeshiya 89.172.136.30
Korweeshiya 78.3.60.136
Korweeshiya 78.1.145.151
Korweeshiya 45.9.168.137
Korweeshiya 78.1.72.78
Korweeshiya 78.3.111.78
Korweeshiya 78.0.203.168
Korweeshiya vpn135314186.opengw.net
Korweeshiya vpn806284045.opengw.net
Korweeshiya 78.1.157.1
Korweeshiya 78.3.31.110
Korweeshiya 78.3.128.185
Korweeshiya vpn383035253.opengw.net
Korweeshiya 83.131.185.75
Korweeshiya 78.2.159.55