Kazahstan OpenVPN VPN gratuit

Explorați 42 servere VPN OpenVPN gratuite în Kazahstan pentru Windows, Mac, Android și iPhone. Comparați servere pentru a găsi cel mai bun VPN OpenVPN gratuit.

Țară Numele gazdei Protocoale Click pentru detalii
Kazahstan 5.251.30.30
Kazahstan 2.135.14.213
Kazahstan 5.251.81.254
Kazahstan 5.251.17.205
Kazahstan 109.73.204.40
Kazahstan 89.207.255.96
Kazahstan 2.132.199.95
Kazahstan 78.109.150.247
Kazahstan 95.57.241.54
Kazahstan 37.99.60.63
Kazahstan 37.99.46.91
Kazahstan 178.89.212.243
Kazahstan 92.46.86.50
Kazahstan 178.89.116.139
Kazahstan 95.58.100.39
Kazahstan 2.134.189.208
Kazahstan 92.46.158.30
Kazahstan 5.76.135.79
Kazahstan 92.46.85.112
Kazahstan 2.134.167.52