Kazahstāna OpenVPN bezmaksas VPN

Pārlūkojiet 42 bezmaksas OpenVPN VPN serverus Kazahstāna Windows, Mac, Android un iPhone ierīcēm. Salīdziniet serverus, lai atrastu labāko bezmaksas OpenVPN VPN.

Valsts Resursdatora nosaukums Protokoli Klikšķiniet, lai skatītu informāciju
Kazahstāna 178.89.212.243
Kazahstāna 78.109.150.247
Kazahstāna 95.57.241.54
Kazahstāna 37.99.60.63
Kazahstāna 92.46.158.30
Kazahstāna 2.132.199.95
Kazahstāna 92.46.86.50
Kazahstāna 5.251.30.30
Kazahstāna 5.76.135.79
Kazahstāna 5.251.81.254
Kazahstāna 2.134.167.52
Kazahstāna 92.46.85.112
Kazahstāna 95.58.100.39
Kazahstāna 89.207.255.96
Kazahstāna 2.134.189.208
Kazahstāna 2.135.14.213
Kazahstāna 5.251.17.205
Kazahstāna 178.89.116.139
Kazahstāna 109.73.204.40
Kazahstāna 37.99.46.91