Japan L2TP/IPSec VPN n'efu

Chọgharịa sava L2TP/IPSec VPN n'efu 485 na Japan maka Windows, Mac, Android na iPhone. Tụnyere sava iji chọta L2TP/IPSec VPN n'efu kacha mma.

Mba Aha host Protokọlụ Pịa maka nkọwa
Japan 1.66.33.48
Japan 219.100.37.192
Japan 160.248.22.125
Japan 1.66.34.90
Japan 1.66.34.229
Japan 182.171.186.152
Japan 1.66.33.252
Japan 118.20.217.184
Japan 1.66.33.44
Japan 14.3.169.134
Japan 153.151.234.23
Japan 153.204.97.109
Japan 14.3.43.185
Japan 14.3.19.219
Japan 1.66.33.234
Japan 1.66.34.109
Japan 14.3.155.177
Japan 157.65.86.179
Japan 202.226.4.91
Japan 153.206.7.12