Kazaĥstano OpenVPN Senpaga VPN

Foliumu 42 senpagajn OpenVPN VPN-servilojn en Kazaĥstano por Windows, Mac, Android kaj iPhone. Komparu servilojn por trovi la plej bonan senpagan OpenVPN VPN-on.

Lando Gastiganta nomo Protokoloj Klaku por detaloj
Kazaĥstano 95.57.241.54
Kazaĥstano 2.134.189.208
Kazaĥstano 95.58.100.39
Kazaĥstano 92.46.158.30
Kazaĥstano 5.251.30.30
Kazaĥstano 2.132.199.95
Kazaĥstano 92.46.85.112
Kazaĥstano 78.109.150.247
Kazaĥstano 2.135.14.213
Kazaĥstano 5.251.81.254
Kazaĥstano 5.76.135.79
Kazaĥstano 2.134.167.52
Kazaĥstano 89.207.255.96
Kazaĥstano 37.99.46.91
Kazaĥstano 178.89.212.243
Kazaĥstano 92.46.86.50
Kazaĥstano 109.73.204.40
Kazaĥstano 37.99.60.63
Kazaĥstano 5.251.17.205
Kazaĥstano 178.89.116.139